Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna Dla innych i dla siebie
patchworki szyte ku radości naszej i innych
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

w sklepie znalazłam.....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna -> Plotki i ploteczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kankanka
mistrz
mistrz


Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 278
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 08:10    Temat postu: w sklepie znalazłam..... Odpowiedz z cytatem

W Biedronce są fajne pojemniki organizery po 4,99 większe i mniejsze chyba po 3,99 ale za to dwa. Te większe są doskonałe do muliny na sorterach, pokrywy mają szczelne i nawet koraliki tam przechowywane nie mieszają się. Ja swoje dostałam od córci w prezencie, te które kupiłam "specjalne" kosztowały 25 zł, różnica niezła. Co prawda te z biedronki są ciut szersze i na płask je do swojej szafki nie włożę, ale do przeciętnego domu są ekstra. Wymiary zxewnętzrne dużych: 25 na 20 wysokość 4,5 cm. Średnie: 19 na 16 wysokość 3,5, małe: 12 na 10 wysokość 3 cm. Polecam.
_________________
A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 08:10    Temat postu:

Powrót do góry
Gosia
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 316
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to w każdej "biedronce", czy tylko w niektórych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
dorota
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 510
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej też są, więc chyba wszędzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankanka
mistrz
mistrz


Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 278
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni to wywalili na sklep w tym tygodniu, córka kupiła w sobotę 30 września bo akurat sie pojawiły. W dwa zapakowałam mulinę a w te mniejsze koraliki wstążeczki i inne duperszmity. Ja je sobie chwalę, dokupili mi jeszcze dwa z tych dużych i chociaż jeszcze puste to na pewno wykorzystam. Nie wiem czy na długo wystarczy bo to jednorazowa akcja chyba.
_________________
A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irenka
administrator
administrator


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 397
Skąd: Ząbkowice Śląskie

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie lubię chodzić do Biedronki. Wręcz nie znoszę i chyba nawet pojemniki mnie nie skuszą Rolling Eyes .
Chyba, że jak otworzą nową i nie będzie bałaganu, jak w starej, to moze się skuszę. (kończą budowę i chyba w przyszłym tygodniu będzie otwarcie). Moze pojemniki jeszcze będą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Gosia
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 316
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też do biedronki własciwie nie chodzę. Wiem, że we Wrocku jest koło dworca autobusewego, to mi nie po drodze. Jest też w Jelczu, widziałam (mniej więcej raz w miesiącu wyciągam męża na zakupy do Jelcza), ale nawet nie wchodziłam do środka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
kankanka
mistrz
mistrz


Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 278
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęsciej bywam w Elei i Lidlu bo po drodze. W Elei nie tracę czasu na zakupy bo wchodze po konkretne rzeczy i wiem gdzie leżą, a w Lidlu kupuję słodycze, bo bardzo lubię niemieckie czekolady. Czasem też tam są różne duperelki, ale staram się nie kupować bo to ładnie wygląda w sklepie a w domu do niczego. Biedronki są jeszcze na Armii Krajowej, na Komandorskiej, koło Kasi na Traugutta, no i wspomniana na dworcu, więcej pewnie jest ich ale ja nie wiem gdzie. Minusem jest płatność gotówką bo nie realizują kart ale przyjemnie jest przy kasie jak słyszymy kwotę. Ostatnio nakupowałam takich drobiazgów chemicznych i art do kuchni i zwykle za takie zakupy płaciłam ok 80 zł a tu... 44. Powinnam tam robić codzienne zakupy, ja nie narzekam, koło mnie jest czysto, personel uśmiechnięty, towar ładnie leży na półkach, natomiast kiedyś bylam w Plusie i moja noga więcej tam nie postała, brud, wymieszane wszystko jak groch z kapustą i zero obsługi.
Natomiast mój Jacek uwielbia carrefoura i tam sie realizuje. Wraca szczęśliwy ale i zostawia kupę kasy.
_________________
A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 510
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te biedronkowe okazje trwają jeden tydzień, więc się spieszcie.
Ja biedronę mam blisko, też nie lubię tam chodzić choć czasem chodzę po niektóre produkty. W koszach gdzie są wyłożone prod. przemysłowe, większość to chyba właśnie te "tygodniowe" jest wieczny bajzel.
Ale zieleniny mają świeże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 316
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek byłam z mężem w sklepie Tesco na Długiej na zakupach, i tam sobie kupiłam metalową miarkę zwijaną, długości 3 m. Chciałam mieć taką 3-metrową, żeby móc mierzyć większe patchworki (nie lubię mierzyć "na raty" zwyczajnym centymetrem krawieckim). No i kupiłam sobie za 5,50 zł miarkę, która ma dwie podziałki: jedną w centymetrach, a drugą w calach.
Co prawda nie jest mi to w zasadzie do niczego potrzebne, ale co za bajer: mogę podawać wymiary swoich prac w calach, jeśli mi się tak spodoba.
Co prawda Leszek od razu powiedział, że przeliczenie centymetrów na cale to żaden problem, ale jednak posiadanie takiej miarki w dalszym ciągu mnie bawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
kankanka
mistrz
mistrz


Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 278
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz Gosiu tam znów, to weź dla mnie też taką miarkę.
_________________
A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankanka
mistrz
mistrz


Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 278
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od 27-11 w Lidlu są włóczki. Takie skarpetowe, czyli wełna z małym dodatkiem 25% poliamidu. Ta włóczka jest przyjazna stopom! Poza tym jest w melanż, który układa się we wzory. Pakiet 20 dkg=4 motki kosztuje 19,99. Kolory rdzawoczerwonobrązowe lub gama niebieskości. Są też druty pończosznicze, okrągłe i szydełka. Komplet szydełek to 3 sztuki, okrągłe druty po dwa, pończosznicze 5 drutów - cena 4,99. Byłam, widziałam, kupiłam. Jest jeszcze wełna do swetrów i ozdobna, ale akurat takiej nie potrzebuję i specjalna okazja to też nie była.
_________________
A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 27, 2008 12:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna -> Plotki i ploteczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla innych i dla siebie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group