Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna Dla innych i dla siebie
patchworki szyte ku radości naszej i innych
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plotki okularowe i inne
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna -> Plotki i ploteczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 316
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się Sabinko że Cię widzę! Ale nawet jakoś nie zarejestrowałam w pamięci, że masz okulary (jestem niestety bardzo mało spostrzegawcza).
Ostatnio spytałam o szkła podzielone poziomo w sposób widoczny na dwie strefy, w dolnej części jest szkło do czytania, w górnej "do patrzenia". Być może to się nazywa "szkła dwuogniskowe", ale nie jestem pewna. Okazuje się, że te szkła nie są jakoś niebotycznie drogie, i chyba pomyślę niedługo o czymś takim. W każdym razie oswajam się z tą myślą, że trzeba kupić nowe okularki. Na szczęście teraz w większości sklepów optycznych można się zapisać do okulisty i wizyta niewiele kosztuje jeśli coś zamówisz, więc nie trzeba specjalnie iść do okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama






Wysłany: Sob Paź 11, 2008 09:30    Temat postu:

Powrót do góry
Celina
mistrz
mistrz


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 75
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie po raz pierwszy zafundowałam fotochromy i doszłam do przykrego ( kosztownego wniosku) że do pracy przy biurku , szycia sie nie nadają.I tym przykrym akcentem bedę zmuszona kupić sobie tzw.białe szkła o czym nie powiadomiłam rodziny.

Teraz są inne przyjemności tzn. zostaje teściową 25 października.
_________________
POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosia
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 316
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo... gratulacje, mój starszy syn zaręczył się w czerwcu 2007, i nic na razie... data ślubu nie wyznaczona. Ale za to mam jeszcze dość czasu, by pracować nad patchworkiem, który ma być prezentem ślubnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama






Wysłany: Nie Paź 19, 2008 10:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna -> Plotki i ploteczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla innych i dla siebie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group