Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna Dla innych i dla siebie
patchworki szyte ku radości naszej i innych
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dla dzieci z Żarowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna -> Patchworki dla podopiecznych Hospicjum w Żarowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irenka
administrator
administrator


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 397
Skąd: Ząbkowice Śląskie

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiu, jak tam poduszki i kołderki dla Żarowa?
Bo chwilowo mam wolne moce przerobowe, mogłabym coś uszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Sro Maj 20, 2009 20:28    Temat postu:

Powrót do góry
Gosia
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 316
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotowe są wszystkie poduszki, dwie kołdry zeszyte "na worek" czekają na dodanie ociepliny, odwrócenie na prawą stronę i pikowanie. Trzecia kołdra "się robi", mam część wierzchu i gotową koncepcję reszty. Więc żałuję, ale nie mam takiej pracy, którą mogłabym Ci podrzucić. Może innym razem, dziękuję za propozycję, miło mi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Gosia
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 316
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest uszyte: trzy patchworki-kołdry oraz siedem poduszek. Ciągle zapominam rano zadzwonić do pani G.B. z Żarowa (tylko wcześnie rano jest w biurze, później wychodzi do dzieci-podopiecznych), i w ten sposób odwleka się moment wysłania: chciałam jeszcze upewnić się co do adresu i spytać, czy udało się jej znaleźć sponsora, który kupiłby 7 jaśków dla dzieci. W każdym razie paczka do Żarowa wkrótce będzie wysłana. Posłałam Irence zdjęcia kołderek z prośbą o wstawienie ich tutaj.
Kołdra z pociągiem powstała przy bardzo dużej pomocy Dorotki, która pomogła zdecydować o wielkości lokomotywy i wagonów oraz o ich układzie. Prawie wszystkie szmatki, z których zrobione są wagony, pochodziły z jej zapasów. Także szmatki użyte do uszycia kołdry z królewną w dużej części pochodzą z zapasów Doroty. Także rycerze wyszli spod jej igły, za to królewna, smok, kwiaty i motyle (z wyjątkiem jednego) to dzieło Hani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Gosia
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 316
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś wysłałam do Żarowa paczkę, siedem poduszek (same poszewki) i trzy patchworki-kołderki. Było tego razem ponad 3 kilo. Teraz będę z niepokojem czekać na informację o dotarciu przesyłki na miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Gosia
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 316
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paczka dotarła w piątek 18.09. na miejsce, dostałam wiadomość. Dzieci wkrótce dostaną swoje prezenty, pani G.B. osobiście tego dopilnuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 18:17    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna -> Patchworki dla podopiecznych Hospicjum w Żarowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla innych i dla siebie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group