Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna Dla innych i dla siebie
patchworki szyte ku radości naszej i innych
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Patchwork dla Dawida - podopiecznego Hospicjum w Żarowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna -> Gotowe patchworki indywidualne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irenka
administrator
administrator


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 397
Skąd: Ząbkowice Śląskie

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 13:06    Temat postu: Patchwork dla Dawida - podopiecznego Hospicjum w Żarowie Odpowiedz z cytatem

Zapomniałam sfotografować gotowy patchwork i karteczkę z życzeniami, więc zamieszczam fotkę prawie gotowca

Dostałam dzisiaj majla z podziękowaniem od Dawida. Czeka go jeszcze jedna operacja. Podał też nr gg, gdybyśmy chciały utrzymywac z nim kontakt. I jeszcze zdjęcie Dawida z opiekunem Panem Jackiem.


Oto treśc majla, którego dostałam od Pana Jacka "
Cytat:
Proszę się na Nas nie gniewać, że nie daliśmy znać. Prezent podobał się Dawidowi bardzo. Był bardzo zaskoczony , mimo , iż ja już w szpitalu prawie wszystko wypeplałem. Dawid wrócił do domu dopiero na Wigilię i od tego czasu mieliśmy dużo pracy przy pielęgnowaniu ran pooperacyjnych i rehabilitacji. tak troszkę inne sprawy zeszły na drugi plan. Musimy się spieszyć, bo za 2 tygodnie następna operacja. mamy nadzieję, że ta ostateczna. Zrobię zdjęcia i jeszcze napiszę. Pozdrawiam. Jacek

A także majla od samego Dawida
Cytat:
dzien dobry z tej strony dawid i chcialem ardzo podziekowac za patchwork jest super a podziekowac chcialem osobiscie tylko ze odrazu po otrzymaniu jej nie moglem a potem 1000 spraw jeszce raz serdecznie dziekuje i jesli chcialaby pani utrzymywac kontakt to to moj nr.gg: 3821550

Nie ma chłopak lekkiego życia i trzymam za niego kciuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Nie Lut 01, 2009 13:06    Temat postu:

Powrót do góry
Gosia
mistrz
mistrz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 316
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to przyjemnie, że się odezwał, rzeczywiście nie miał do tego głowy po operacji, ale mimo wszystko nie zapomniał. Cieszę się, że się patchwork podobał. Dziewczyny, które korzystacie z gg, odezwijcie się przy okazji do niego.
Kciuki trzymam i ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
hania61
mistrz
mistrz


Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 169
Skąd: Zawiercie

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też trzymam i to mocno Mr. Green fakt że operacje te co były i będą to stres ogromny i tym większe uznanie że chlopak się odezwał Applause a do gg już wklepałam Dawida i jak tylko bedzie dostępny to zaklikam Bad Grin
_________________
Uśmiech to najpiękniejsza rzecz,
jaką może dać człowiek człowiekowi...



www.haft.info.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
kankanka
mistrz
mistrz


Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 278
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama radość!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam na myśli uśmiech Dawida, a z chorobą tfu tfu niech idzie precz!!!! Taki super chłopak, ma przed sobą same lepsze dni, ja w to wierzę i myślę o nim, będzie dobrze!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 03, 2009 17:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dla innych i dla siebie Strona Główna -> Gotowe patchworki indywidualne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dla innych i dla siebie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group